Hakkımızda

3 Kuşaktır edindiğimiz tecrübemizi paylaşıyoruz.

Bize Ulaşın Bize Ulaşın
img
Mali Müşavir

Gökhan Günay

Mali müşavirlik sektörünün köklü ofislerinden biri olan şirketimiz, 1968 yılında Kenan Günay ve Gündoğan Günay tarafından kuruldu. 2001 yılından itibaren ise Gökhan Günay'ın katılımı ile Bursa'da faaliyetlerine devam etmektedir.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve 23 yıllık aktif muhasebe uygulamaları deneyimine ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına sahip Gökhan Günay, ofisimizin liderliğini üstlenmiştir. İşletmelerin finansal yönetimi konusunda yüksek düzeyde uzmanlık sunan Gökhan Günay, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak değer katmayı amaçlamaktadır.
Firmamız, mali danışmanlık, muhasebe uygulamaları ve defter tutma hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra, yönetim ve maliyet muhasebesi alanlarında da uzmanlaşmış olan Günay, firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak artı değerler katmaktadır.
Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli prensibidir. Müşterilerimize en doğru, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için profesyonel kadromuzla çalışmaktayız. İşletmelerin finansal performanslarını artırmak, maliyetlerini azaltmak ve işlerini daha verimli hale getirmek amacıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.
.
Firmamızın hizmetleri arasında vergi beyannameleri hazırlama, muhasebe kayıt sistemi kurulumu ve yönetimi, finansal raporlama, mali analiz ve danışmanlık hizmetleri gibi konular da yer almaktadır. İşletmelerin büyüme ve gelişimlerini desteklemek adına danışmanlık hizmetleriyle de müşterilerimize yol göstermekteyiz.
.
Mali Müşavirlik sektöründe, teknolojinin sağladığı imkanları yakından takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Firmamızda kullanılan yazılım ve donanım teknolojileri son derece güncel ve ileri düzeydedir. Ayrıca, mevzuat değişikliklerini takip ederek müşterilerimize güncel bilgiler sunmaktayız.
.
Müşterilerimizle uzun vadeli iş ortaklıkları kurarak, onların işlerindeki finansal süreçlerin en verimli şekilde yönetilmesine yardımcı oluyoruz.
.
Firmamızın önceliği, müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet sunmaktır. Çalışmalarımızda etik değerleri göz önünde bulundurarak, hizmet kalitemizi sürekli olarak yükseltmek için çalışıyoruz. Siz de firmamızla çalışarak, işlerinizi doğru yönetmenin ve finansal başarının keyfini çıkarabilirsiniz.